Головна > Все пресс-релизы

Все пресс-релизы


Рекламний ринок як він є на виставках REX/T-REX 2017

19 – 21 вересня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбуватиметься головна подія рекламної індустрії України — XXІ міжнародна виставка реклами REX 2017 та XІ виставка сучасного друку T-REX 2017. Фахівців у галузі реклами і маркетингу очікує повне занурення в життя рекламного ринку — реальні компанії, обладнання, продукти і матеріали можна буде оцінити на смак, запах і колір, скріпити угоду теплим рукостисканням і, звичайно ж, обійняти Динозавра на удачу Організатор REX/T-REX — компанія «Євроіндекс». Генеральний партнер — друкарня «Вольф».

Гасло виставок REX/T-REX цього року — «REAL vs FAKE». Ще п`ять років тому було важко уявити, що все життя може зосередитися в невеликому металевому ящичку з виходом в Інтернет. Instagram, Google, Trello, Outlook, Viber, CoinKeeper, AliExpress тощо реалізують практично всі наші потреби за пірамідою Маслоу. Нашу самооцінку визначають «лайки», затишок — наявність Wi-Fi, душевну рівновагу — телефон під рукою. Ще одна епідемія сучасності — брехня, що розноситься мережами. Пабліки цитують фейкові новини, які отримують тисячі репостів і жваве обговорення в мережі. Згідно з дослідженням Крейга Сільвермана, головного редактора BuzzFeedNews (Канада), проведеного у Facebook, до кінця 2016 року цитування справжніх новин з великих сайтів знизилося з 12 до 7 млн. Саме тому оргкомітет REX/T-REX 2017 закликає рекламістів, маркетологів та PR-ників на три дні залишити мережу і вийти на виставку, де вирує життя рекламної галузі, та на власні очі побачити, хто є хто на рекламному ринку і хто чого вартий.

Цього року виставки REX/T-REX зросли майже на 30% в унісон із прогнозами Всеукраїнської рекламної коаліції щодо динаміки рекламного ринку. Площа стендів у середньому збільшилася на 67%, концептуальні експозиції змінили економ-формати, компанії вражатимуть уяву відвідувачів у найкращих традиціях 2008 року. На майданчику площею 2500 кв. метрів 135 учасників з України, Італії, Казахстану, Китаю, Люксембургу, Польщі презентуватимуть понад 200 брендів рекламно-сувенірної продукції, корпоративної символіки, зовнішньої реклами, P.O.S., візуальних комунікацій, Ambient Media, Digital-технологій, handmade-сувенірів, обладнання та матеріалів для друку і виробництва реклами.

Триває і якісний розвиток виставки — цього року REX/T-REX порадує учасників та відвідувачів новою експозицією сувенірної й ексклюзивної упаковки REX Pack. Розширюються асортимент і кількість представленого обладнання та матеріалів, компанії опановують нові сфери бізнесу, зростає частка виробничих компаній. Експоненти готові задовольнити будь-які запити рекламного ринку.

Другий рік поспіль радує стрімким зростанням — на 100% на рік — виставка сучасного друку
T-REX. У виставковий павільйон повертається такий рідний запах друку — фарби, лаку, сольвентних чорнил, а проходи між стендами знову вистилає яскравий глянець величезних форматів. Учасники
T-REX 2017 активно готуються дивувати технологічними новинками та сюрпризами.

Насичена програма заходів у форматі нон-стоп проходитиме у спікер-зоні. На підтримку експозиції REX Pack та виставки T-REX журнал «Принт+» організував конференцію «Тренди в пакувальній галузі». Низку цікавих заходів підготували й галузеві асоціації: Українська асоціація візуальної індустрії — бізнес-зустріч «Як будувати бізнес в Україні», Асоціація Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України — семінар «Прірви та прориви на рекламно-сувенірному ринку України». Також на гостей очікують презентації і семінари від учасників виставок.

Для відпочинку та релаксу на виставці розгорнуто комфортну лаунж-зону. Розважатись між серйозними діловими зустрічами запрошуємо учасників і гостей до виставкової фотозони, сферичного кінотеатру від ATMASFERA 360, а на «солодке» — теплі обійми червоного улюбленця-талісмана усіх рекламістів — Динозавра REXa

Про поточні новини REX/T-REX 2017 можна довідатись в Інтернеті на сайтах www.rex.ua, www.t-rex.ua та на сторінці REX у Facebook. Контактна особа: Марина Клішина, PR-менеджер, компанія «Євроіндекс», e-mail: klishina@eindex.kiev.ua, тел.: (44) 461-9303, (67) 509-7016.

19.09.2017